EcoFlow DELTA Pro 3600 Wh
  EcoFlow DELTA Pro 3600 Wh
  EcoFlow DELTA Pro 3600 Wh
  EcoFlow DELTA Pro 3600 Wh
  EcoFlow DELTA Pro 3600 Wh-EcoFlow-EcoFlow-Dronai.lt title=
  EcoFlow DELTA Pro 3600 Wh-EcoFlow-EcoFlow-Dronai.lt title=
  EcoFlow DELTA Pro 3600 Wh-EcoFlow-EcoFlow-Dronai.lt title=
  EcoFlow DELTA Pro 3600 Wh-EcoFlow-EcoFlow-Dronai.lt title=
  .

  Pavyzdžiui, skolinantis 1000 Eur, kai sutartis sudaroma 10 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma – 0.00 %, mėnesinis administravimo mokestis – 0.00 %, sutarties mokestis – 0.00 %, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 0.00 %, bendra mokama suma – 1000 Eur, eilinės įmokos suma – 100 Eur.

  EcoFlow DELTA Pro 3600 Wh

  5004501013
  Teiraukitės dėl pristatymo
  1 999,00 €

  Nešiojamas namų akumuliatorius DELTA Pro yra 3,6 kWh talpos, kurią galima padidinti iki 25 kWh. Galite integruoti jį tiesiogiai su savo namų grandinėmis per Smart Home Panel. Galite maitinti galingus prietaisus, tokius kaip džiovintuvai, kintamosios srovės įrenginiai ir kt.

   

  Galite maitinti galingus prietaisus, tokius kaip džiovintuvai, kintamosios srovės įrenginiai ir kt.

  Nėra atsiliepimų

  „EcoFlow“ yra išmaniųjų ir našių nešiojamų elektrinių pramonės pradininkas.

  Gaminiuose naudojamos pažangiausios išmanios baterijų valdymo technologijos, kurios vartotojams siūlo saugų, švarų ir tylų energijos šaltinį tiek patalpose, tiek lauke. „EcoFlow“ produktai naudojami įvairiose pramonės šakose - medicinoje, kasybos, laivybos ir gelbėjimo tarnybose.

  Daugiau nei 41,8 milijono klientų pasaulyje naudoja „EcoFlow“ tiek darbui, tiek laisvalaikiui, tiek nuotykiams gamtoje.

  „EcoFlow“ produktų privalumai:

  Greitas „X-STREAM“ įkrovimas

  Nauja „X -Stream“ technologija pasiekia precedento neturintį įkrovimo laiką - nuo 0% iki 80% įkrovimo per valandą ir visiško įkrovimo per 2 valandas

  „X-BOOST“ padidinta galia

  „X-Boost“ technologija leidžia „EcoFlow“ gaminiams vienu metu naudoti didesnės galios prietaisus, taip pat daugiau įrenginių nei lygiaverčiai konkurentų produktai

  Moduliarumas su papildoma baterija

  Talpa gali būti pritaikyta pagal jūsų poreikius. RIVER, RIVER Pro, DELTA Max ir DELTA Pro yra papildoma modulinė baterija

  Pristatome pirmąją pasaulyje nešiojamą namų bateriją su išplečiama ekosistema, skirta užtikrinti atsarginę energiją namams, sumaniam energijos valdymui, mažesnėms sąskaitoms už energiją ir kt. „EcoFlow DELTA Pro“ yra kitas nešiojamojo maitinimo technologijos šuolis, siūlantis energijos saugumą ir nepriklausomybę, kad ir kur būtumėte.

  Išplečiama talpa

  Dvigubas įkrovimas

  Maitinkite kelis įrenginius

  800W maksimalus įkrovimas saulės moduliais

  Atsarginis energijos šaltinis bet kokiai situacijai

  Nuo atsarginio energijos šaltinio bagažinėje iki ekstremalių elektros energijos tiekimo sutrikimų, kurie trunka kelias dienas, DELTA Pro užtikrina iki 25 kWh talpos. Tokiu būdu jūs esate apsaugotas nuo bet kokios situacijos. Tai yra pramonės aukso standartas.

  Visa kintamosios srovės išvestis, kurios jums prireiks

  Vienas DELTA Pro įrenginys turi 3600 W kintamosios srovės išvestį, kurią galima išplėsti iki 4500 W naudojant X-Boost technologiją. Maitinkite 99,99 % galingų įrenginių namuose, lauke ar darbe. Jūs netgi galite suporuoti du įrenginius, kad pasiektumėte 7200 W.

  Greičiausiai pasaulyje įkraunamas nešiojamas akumuliatorius

  „MultiCharge“ užtikrina rekordinį 6500 W greitį. Norėdami pasiekti 6500 W, galite pasirinkti šiuos įkrovimo būdus.

  Pilnai įkraunama per 1,8 val

  EcoFlow X-Stream įkrovimo technologija yra ne tik greita, bet ir saugi. Akumuliatoriaus valdymo sistema užtikrina saugumą ir ilgaamžiškumą, kai visiškai įkraunate DELTA Pro iš standartinio kintamosios srovės sieninio lizdo per 1,8 valandos*.

  Akumuliatorių galite įkrauti elektromobilių stotelėse

  Šis unikalus įkrovimo būdas suteikia greitą iki 3400 W įkrovimą kelyje.

  Atsinaujinkite naudodami 1600W saulės energijos įkrovimą

  „EcoFlow“ saulės energijos gaminių rinkinys suteikia jums ekonomišką atsinaujinančios energijos šaltinį, kad galėtumėte išlaikyti energiją. Saulės energiją galite įkrauti DELTA Pro vos per 2,8–5,6 valandas. DELTA Pro turi platų įtampos diapazoną nuo 11 iki 150 V, todėl yra suderinamas su 90% trečiųjų šalių saulės kolektorių su MC4 jungtimis. O kai oras tampa nenuspėjamas, išmanusis didžiausios galios taško stebėjimas (MPPT) automatiškai prisitaiko, padidindamas saulės energijos generavimą bet kuriuo paros metu.

  Baterija, kuri tarnauja ilgus metus.

  DELTA Pro turi visiškai naują LFP bateriją su 6500 ciklų, o tai reiškia, kad galite naudoti DELTA Pro metų metus, kol jūsų įrenginys pasieks 50% pradinės talpos. „EcoFlow“ baterijų valdymo sistema teikia realiu laiku analizę ir įtampos, srovės ir temperatūros reguliavimą. Dėl šio unikalaus apsaugos mechanizmo DELTA Pro yra neįtikėtinai saugi ir efektyvi namų baterija.

  RIVER Max

  Capacity:576Wh
  Life Cycles: 500+ Cycle
  Output: 600W (Surge 1200W)
  AC Input: 500W Max
  Solar Input: 200W

  RIVER Pro

  Capacity:720Wh
  Life Cycles: 500+ Cycle
  Output: 600W (Surge 1200W)
  AC Input: 660W Max
  Solar Input: 200W

  DELTA

  Capacity:1260Wh
  Life Cycles: 500+ Cycle
  Output: 1800W (Surge 3300W)
  AC Input: 1200W Max
  Solar Input: 400W

  Product added to wishlist