Dronų akademija

Planuojate įsigyti droną ar ką tik jį įsigijote, tačiau niekada neteko jo pilotuoti? Norite drąsiai ir užtikrintai atlikti pirmuosius savarankiškus skrydžius ir puikiai išmanyti visas jo funkcijas bei galimybes?

Dronai.lt patyrusių pilotų komanda siūlo jums kelių valandų individualius ar komandinius kursus, kurių metu susipažinsite su jus dominančio ar jau turimo drono funkcijomis, su instruktoriaus priežiūra atliksite praktinius skrydžius. Taip pat pristatysime pagrindines Civilinės aviacijos taisykles, kuriomis, siekiant užtikrinti saugų naudojimąsi dronais, privalo vadovautis kiekvienas bepiločių orlaivių valdytojas. Esant pageidavimui susipažinsite su reikalavimais, keliamais pilotams, norintiems gauti komercinių skrydžių piloto pažymėjimą ir padėsime pasiruošti praktinio skrydžio egzaminui.

Skraidote dronu, tačiau turite specifinių klausimų ar organizacijai reikalingi išsamūs personalo mokymai naudotis dronais esant konkrečioms užduotims ir scenarijams? Mūsų instruktoriai turi patirties dirbant su specifinių poreikių turinčiais klientais, dalyvauja gamintojų organizuojamuose mokymuose ir praktiškai išbando įvairius dronus simuliuodami įvykius ar spręsdami konkrečias kliento užduotis. Galime suorganizuoti 1-5 dienų praktinius kursus apmokant dronų pilotus įsigilinant į konkretaus kliento poreikius ir būsimus dronų pritaikymo scenarijus.

Praktiniai kursai organizuojami esant tinkamoms oro sąlygoms Vilniaus mieste, tačiau pagal susitarimą galime atvykti ir pas jus! 

Product added to wishlist