Dronų remontas

Dronai.lt yra oficialus DJI ir Yuneec atstovas ir importuotojas Baltijos šalyse. Siekdami užtikrinti geriausią patirtį naudojant šių gamintojų produkciją siūlome dronų (ir kitų DJI ar Yuneec gaminių) garantinio ir pogarantinio aptarnavimo paslaugas.

DJI oficialus servisas

Oficialus DJI servisas siūlo visos DJI produkcijos garantinį ar pogarantinį aptarnavimą, įskaitant ir negarantinio sudaužymo/sugadinimo atvejus. Servise nemokamai yra aptarnaujami Europos rinkai skirti, galiojančią garantiją turintys DJI produktai, taip pat už papildomą mokestį remontuojami kitoms rinkoms skirta DJI produkcija. Remonto šiame servise su siuntimu ir parsiuntimu trukmė nuo 2 savaičių.

Pagrindiniai serviso privalumai:

Daugeliu atvejų servisas neatlieka remonto darbų, tik įvertina naujų detalių kainas bei remonto laiko sąnaudas ir klientui pakeičia produktą į naują;
Pakeitus produktą nauju iš naujo pradeda galioti 2 metų gamintojo garantija (net jei produktas jau nebeturėjo galiojančios garantijos);
DJI GO ar DJI GO 4 programėlėje esanti skrydžio informacija (logas) palengvina garantinio gedimo įvertinimo procesą ir jei yra kokių požymių, kad dronas galėjo nukristi dėl elektronikos gedimo, ši informacija užtikrina sklandų garantinį drono pakeitimo procesą.
Šiame servise neremontuojami gaminiai, kurie turėjo kontaktą su vandeniu (ant elektronikos yra vandens indikatoriai, kurių spalva keičiasi esant sąlyčiui su vandeniu). Tokiu atveju gamintojas gali pasiūlyti tik produkto keitimą į naują.

Kainos:

Garantinis aptarnavimas Dronai.lt parduotuvėje įsigytoms prekėms – nemokamai Garantinis aptarnavimas kitose Europos parduotuvėse įsigytoms prekėms – 35 € Produkto diagnostika DJI servise neatliekant remonto – 35 €, atliekant remontą diagnostika nemokama, mokama tik už atliktus remonto darbus.

Yuneec oficialus servisas

Oficialus Yuneec servisas siūlo jų produkcijos garantinį ar pogarantinį aptarnavimą, įskaitant ir negarantinio sudaužymo/sugadinimo atvejus. Servise nemokamai aptarnaujami Europos rinkai skirti, galiojančią garantiją turintys Yuneec produktai, už papildomą mokestį remontuojami garantijos nebeturintys produktai. Remonto šiame servise su siuntimu ir parsiuntimu trukmė nuo 2-3 savaičių.

Kainos:

Garantinis aptarnavimas Dronai.lt parduotuvėje įsigytoms prekėms – nemokamai

Garantinis aptarnavimas kitose Europos parduotuvėse įsigytoms prekėms – 40 €

Produkto diagnostika Yuneec servise neatliekant remonto – 40 €, atliekant remontą diagnostika nemokama, mokama tik už atliktus remonto darbus.

Dronai.lt servisas

Atliekame pogarantinį DJI, Yuneec dronų remontą, pagal galimybes galime pasiūlyti SwellPro SplashDrone, Walkera, Parrot, Jamara, Syma, Hubsan, Horizon Hobby, Kyosho gamintojų dronų techninį aptarnavimą. Atliktiems darbams suteikiame 3 mėn. garantiją.

Diagnostikos kaina – 20 €. Įkainis netaikomas jei po drono remonto preliminaraus įvertinimo remontas atliekamas Dronai.lt servise.

Remonto trukmė – nuo 1 dienos (pagal darbų sudėtingumą ir atsarginių detalių prieinamumą).

Daugiau informacijos:
+370 611 39680
info@dronai.lt

Product added to wishlist

Siekiant užtikrinti jūsų geriausią patirtį naršant mūsų svetainėje, mes naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šioje svetainėje, jūs sutinkate su jų naudojimu.