Dronų remontas

Dronai.lt yra oficialus DJI atstovas ir importuotojas Baltijos šalyse. Siekdami užtikrinti geriausią patirtį naudojant šių gamintojų produkciją siūlome dronų (ir kitų DJI gaminių) garantinio ir pogarantinio aptarnavimo paslaugas.

DJI oficialus servisas

Oficialus DJI servisas siūlo visos DJI produkcijos garantinį ar pogarantinį aptarnavimą, įskaitant ir negarantinio sudaužymo/sugadinimo atvejus. Servise nemokamai yra aptarnaujami Europos rinkai skirti, galiojančią garantiją turintys DJI produktai, taip pat už papildomą mokestį remontuojami kitoms rinkoms skirta DJI produkcija. Remonto šiame servise su siuntimu ir parsiuntimu trukmė nuo 2 savaičių.

Pagrindiniai serviso privalumai:

Daugeliu atvejų servisas neatlieka remonto darbų, tik įvertina naujų detalių kainas bei remonto laiko sąnaudas ir klientui pakeičia produktą į naują;
Pakeitus produktą nauju iš naujo pradeda galioti 2 metų gamintojo garantija (net jei produktas jau nebeturėjo galiojančios garantijos);
DJI GO ar DJI GO 4 programėlėje esanti skrydžio informacija (logas) palengvina garantinio gedimo įvertinimo procesą ir jei yra kokių požymių, kad dronas galėjo nukristi dėl elektronikos gedimo, ši informacija užtikrina sklandų garantinį drono pakeitimo procesą.
Šiame servise neremontuojami gaminiai, kurie turėjo kontaktą su vandeniu (ant elektronikos yra vandens indikatoriai, kurių spalva keičiasi esant sąlyčiui su vandeniu). Tokiu atveju gamintojas gali pasiūlyti tik produkto keitimą į naują.

Kainos:

Garantinis aptarnavimas Dronai.lt parduotuvėje įsigytoms prekėms – nemokamai Garantinis aptarnavimas kitose Europos parduotuvėse įsigytoms prekėms – 35 € Produkto diagnostika DJI servise neatliekant remonto – 35 €, atliekant remontą diagnostika nemokama, mokama tik už atliktus remonto darbus.

Kainos:

Garantinis aptarnavimas Dronai.lt parduotuvėje įsigytoms prekėms – nemokamai

Garantinis aptarnavimas kitose Europos parduotuvėse įsigytoms prekėms – 40 €

Produkto diagnostika Yuneec servise neatliekant remonto – 40 €, atliekant remontą diagnostika nemokama, mokama tik už atliktus remonto darbus.

Dronai.lt servisas

Diagnostikos kaina – 20 €. Įkainis netaikomas jei po drono remonto preliminaraus įvertinimo remontas atliekamas Dronai.lt servise.

Daugiau informacijos:
+370 639 66755
info@dronai.lt

Product added to wishlist