DJI SDR Transmission yra naujausia DJI belaidžio vaizdo perdavimo sistema, sukurta užtikrinti aukščiausią vaizdo kokybę ir stabilumą profesionaliems filmavimo poreikiams.

Ši sistema naudoja tiek SDR, tiek Wi-Fi vaizdo perdavimo režimus. SDR technologija iškelia vaizdo perdavimo našumą į naują lygmenį, siūlydama didesnį stabilumą, atsparumą trikdžiams ir geresnį signalo prasiskverbimą.

Maksimalus atstumas yra iki 3 km. Puikios signalo prasiskverbimo galimybės ir platus pritaikymas įvairiose situacijose.

DJI SDR Transmission palaiko 1080p/60 kadrų per sekundę tiesioginį vaizdo perdavimą, su dideliu duomenų perdavimo greičiu iki 20 Mbps.

Taip pat palaiko automatinį dažnio perjungimą tarp 2.4 GHz, 5.8 GHz ir DFS dažnių. Atsiradus trikdžiams, jis gali automatiškai perjungti į optimalų kanalą, lengvai įveikdamas sudėtingus aplinkos iššūkius.

Transliacijos režime kiekvienas siųstuvas gali prisijungti prie neriboto skaičiaus imtuvų, suteikdamas aukštos kokybės stebėjimo patirtį.

                                                                                                                      2024-07-17

Osmo Mobile 6 Firmware Atnaujinimas

‎Naujos funkcijos:

  1. Nuotolinis valdymas su laikrodžiu:

    • Įjungus DJI Mimo Apple Watch, jis tampa išmaniu nuotolinio valdymo pultu, leidžiančiu peržiūrėti kamerą, reguliuoti gimbal kampą, perjungti portretinį ir peizažo režimus bei fotografuoti ar filmuoti.
  2. Patobulinta ActiveTrack 6.0 stabilumas:

    • Užtikrina sklandų filmavimą net esant trukdžiams ir geresnį naminių gyvūnėlių sekimą.
  3. Tėvų ir vaikų režimas:

    • Leidžia lengvai filmuoti šeimos vaizdo įrašus naudojant DJI Mimo programą.

                                                                                                                      2024-07-09

DJI Zenmuse H30/H30T serijos kameros yra didelis žingsnis į priekį palengvinant pirmųjų gelbėtojų darbą

Zenmuse H30 serijoje yra H30T ir H30 modeliai, kuriuos galima naudoti bet kokiu oru ir bet kuriuo metu. Šios kameros sukurtos veikti atšiauriomis sąlygomis, turi IP54 atsparumo dulkėms ir vandeniui reitingą ir gali sklandžiai veikti nuo -20°C iki 50°C temperatūroje.

Abiejuose gaminiuose yra plataus kampo kamera, priartinimo kamera, lazerinis nuotolio ieškiklis ir NIR apšvietimas. H30T yra su infraraudonųjų spindulių šilumos kamera.

Kameros yra suderinamos ir su DJI Matrice 300 RTK (reikalingas DJI RC Plus nuotolinio valdymo pultas), ir su Matrice 350 RTK dronais. Naudojant išmaniuosius algoritmus, kad pagerintų matomumą tiek dieną, tiek naktį.

Aukštos raiškos vaizdas

Zenmuse H30 serijoje yra 40 megapikselių priartinimo kamera, galinti užtikrinti iki 34x optinį ir 400x skaitmeninį priartinimą, leidžiantį operatoriui iš didesnio atstumo aiškiau matyti smulkesnes detales, pvz., transporto priemonės valstybinį numerį. Elektroninė rasojimo šalinimo funkcija pagerina vaizdo aiškumą esant blankioms ir drėgnoms sąlygoms, o tai naudinga atliekant avarines gelbėjimo operacijas ir atliekant įprastinius tikrinimo skrydžius. Vaizdo stabilizatorius užtikrina stabilų vaizdą, o tai svarbu atliekant tokias užduotis kaip elektros linijų tikrinimas. Lazerinis nuotolio ieškiklis padeda rinkti tikslią objektų padėties nustatymo informaciją nuo 3 iki 3000 metrų atstumu. Palyginti su ankstesne H20 serija, lazerinio nuotolio ieškiklio našumas išaugo daugiau nei dvigubai.

Dienos ir nakties režimai.

Esant silpnam apšvietimui, kameras galima perjungti į naktinį režimą, o tai pagerina naktinį matymą dėl infraraudonųjų spindulių apšvietimo. Pilnos spalvos naktinio matymo ir juodai balto naktinio matymo režimai yra naudingi atliekant paieškos ir gelbėjimo užduotis. „Smart Capture“ režimas automatiškai reguliuoja ryškumą, užtikrindamas natūralų perėjimą tarp šviesos ir tamsos.

Patobulintos šiluminės kameros galimybės

H30T infraraudonųjų spindulių šiluminė kamera turi keturis kartus geresnę skiriamąją gebą, palyginti su pirmtaku, su 1280 × 1024 raiška, išplėstu temperatūros matavimo diapazonu nuo -20°C iki 1600°C ir 32x skaitmeniniu priartinimu. Tai leidžia ugniagesiams lengvai nustatyti karštus taškus ir mažiausius temperatūros skirtumus. Itin didelės skiriamosios gebos infraraudonųjų spindulių vaizdo gavimo funkcija užtikrina aiškius vaizdus esant didesniam priartinimo lygiui. 

https://dronai.lt/dji-dronai/dji-industriniai-dronai/zenmuse-h30-worry-free-basic-combo.html

https://dronai.lt/dji-dronai/dji-industriniai-dronai/zenmuse-h30t-worry-free-basic-combo.html

Susisiekite:

Mindaugas Maksvytis
Mindaugo g.16, 03225 Vilnius
+370 620 76012

Product added to wishlist