DJI Zenmuse XT2 termovizorius su 4K...
DJI Zenmuse XT2 termovizorius su 4K...
DJI Zenmuse XT2 termovizorius su 4K...
DJI Zenmuse XT2 termovizorius su 4K RGB kamera-DJI Industriniai-DJI-Dronai.lt
              title=
DJI Zenmuse XT2 termovizorius su 4K RGB kamera-DJI Industriniai-DJI-Dronai.lt
              title=
DJI Zenmuse XT2 termovizorius su 4K RGB kamera-DJI Industriniai-DJI-Dronai.lt
              title=
.

Pavyzdžiui, skolinantis 1000 Eur, kai sutartis sudaroma 10 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma – 0.00 %, mėnesinis administravimo mokestis – 0.00 %, sutarties mokestis – 0.00 %, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 0.00 %, bendra mokama suma – 1000 Eur, eilinės įmokos suma – 100 Eur.

DJI Zenmuse XT2 termovizorius su 4K RGB kamera

DJI

Dvigubas vaizdas. išskirtinė informacija.

Susipažinkite su naujos kartos komercinių dronų sprendimu - DJI Zenmuse XT2 termovizoriumi. Tai suporuota kamera, su FLIR Tau 2 šiluminiu jutikliu ir 4K vaizdo kamera bei DJI pirmaujančia stabilizavimo sistema ir išmania programine įranga, kuri greitai transformuoja realiu laiku gaunamus duomenis į vertingas įžvalgas bei taupo laiką, pinigus ir gyvybes.

Noprėdami užsisakyti šią kamerą susisiekite su klientų aptarnavimo specialistu.

 

DJI Zenmuse XT2

dji-xt2-web-02-1024x571.jpg

Profesionali termo kamera skirta bepiločiui orlaiviui

Programėlė

DJI Pilot - Profesionali skrydžio valdymo programėlė

DJI Pilot yra specialiai enterprise serijai skirta programėlė kurios dėka galėsite išnaudoti visus drono bei kameros privalumus. Programėlė gali būti įrašyta į bet kurį Android ar Apple prietaisą. Naudodami šią programėlę supaprastinsite pasiruošimą bei skrydžio atlikimą maksimaliai. Jos dėka galėsite valdyti tokius rėžimus kaip Spot light, pasirinkti nustatymus susijusius su temperatūromsi bei jų paletėmis ir daugybė papildomų priedų.

dji-xt2-web-03-1024x589.jpg

Išmanieji rėžimai

Dirbdami su Zenmuse XT2 galėsite naudotis specialiais rėžimais kurie padės nustatyti esamą paviršiaus temperatūrą, pranešti apie staigius temperatūrų pokyčius, naudoti spalvų paletes kurios padės geriau prisitaikyti prie įvairių aplinkybių. Taip pat galite izoliuoti vaizde esančių temperatūrų spektrą ir matyti tik tai norimą matyti informaciją.

dji-xt2-web-04-1024x589.jpg

Pritaikymas

Šios kameros pritaikymo sritys yra gan įvairios. Pradedant nuo pagalbos ugniagesems nustatant gaisro židinių buvimo vietas ar suteikti aiškų vaizdą per tirštus dūmus. Saulės modulių inspekcijos, cisternų inspekcijos.
Energetikos srityje padeda inspektuoti prietaisų nusidėvėjimo lygį. Pastatų inspekcijose padeda atrasti šilumos nuotekį. Taip pat labai pasitarnauti ši kamera gali ir žmonių paieškos bei gelbėjimo srityje.

dji-xt2-web-05-1024x375.jpg

Pritaikymas

Ši kamera yra pritaikoma su M200, M210, M210 V2, M210 RTK, M600 Pro modelių dronais. Žemiau esančioje lentelėje galite matyti su ja naudojamo drono galimus skrydžių laikus.

dji-xt2-web-flighttime-1024x492.jpg
Nėra atsiliepimų
Product added to wishlist

Siekiant užtikrinti jūsų geriausią patirtį naršant mūsų svetainėje, mes naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šioje svetainėje, jūs sutinkate su jų naudojimu.