Drono draudimas "DJI Mini 3 Pro Care...
  .

  Pavyzdžiui, skolinantis 1000 Eur, kai sutartis sudaroma 10 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma – 0.00 %, mėnesinis administravimo mokestis – 0.00 %, sutarties mokestis – 0.00 %, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 0.00 %, bendra mokama suma – 1000 Eur, eilinės įmokos suma – 100 Eur.

  Drono draudimas "DJI Mini 3 Pro Care Refresh" (1 metų planas)

  DJI
  2.10432E+11
  Turime!
  85,00 €
  1-2 d.d.

  2 pakeitimai

   
  Prekės grupė
  DJI Care draudimas
  Nėra atsiliepimų

  „DJI Care Refresh“ yra gamintojo siūlomas draudimo planas, leisiantis už prieinamą kainą apsaugoti jūsų įrenginį nuo netyčinio sugadinimo.
  Mėgaukitės savo „DJI“ produktu ramiau, kad ir kur bebūtumėte!

  DU GREITI PAKEITIMAI

  „DJI Care Refresh“ siūlo du pakeitimus per vienerius metus, įskaitant galimybę vieną kartą pasinaudoti „Flyaway Coverage“ (kai dronas nuskrenda ir nebegrįžta).

  Tokiais atvejais kai dronas nukenčia atsitrenkdamas į kokį objektą ar dėl patirtų vandens pažeidimų ir sugadintą droną galite pristatyti į servisą, jums jis bus pakeistas sumokėjus nedidelę fiksuotą įmoką. Draudimas apima droną, vieną akumuliatorių ir vieną propelerių rinkinį.

  „DJI Mini 3“ - „DJI Care“ pakeitimo mokestis yra 75 €. Jei drono skrydžio metu netekote, „Flyaway Coverage“ pakeitimo mokestis bus 255 €.

  DRONAI.LT KOMANDA NEMOKAMAI PASIRŪPINS DJI CARE DRAUDIMINIO ATVEJO ADMINISTRAVIMU NEPRIKLAUSOMAI KUR DRONAS IR/AR DRAUDIMAS BUVO ĮSIGYTAS. JUMS REIKĖS SUSIMOKĖTI TIK NUMATYTĄ PAKEITIMO MOKESTĮ.

  „Flyaway Coverage“

  „DJI Care Refresh Flyaway“ draudimas apima situacijas, kuomet skrydžio metu dronas prarandamas ir nebegrįžta. Mėgaukitės skrydžiais kad ir kas benutiktų. 

  *SVARBU! Norint pasinaudoti DJI Flyaway, būtina iš anksto susieti paskyrą su valdymo pultu ir dronu DJI FLY aplikacijoje. To nepadarius nebus galima pasinaudoti draudimu.

  PILNAI APDRAUSTAS

  Atsitiktinę drono patirtą žalą, įskaitant susidūrimus, vandens sugadinimus ir kt., padengia garantinis servisas. Pakaitiniai įrenginiai yra visiškai nauji produktai arba jų efektyvumas ir patikimumas yra lygiavertis naujiems produktams. Jiems suteikiama nauja 24 mėn. garantija.

  ATLYGIS UŽ SAUGŲ SKRAIDYMĄ

  Jeigu draudimo galiojimo metu juo nei karto nepasinaudosite - DJI jums padovanos nemokamą 1 metų drono garantijos pratęsimą. 

  NEMOKAMAS SIUNTIMAS IR GRĄŽINIMAS

  DJI padengs visas siuntimo išlaidas į ir iš garantinio serviso. 

  PRIORITETINIS APTARNAVIMAS

  „DJI Care“ teikia prioritetinį techninės priežiūros aptarnavimą, įskaitant pokalbius internetu ir tiesioginius skambučius su DJI Care klientų aptarnavimo specialistais (paslauga teikiama DJI.com puslapyje).

  DRAUDIMO AKTYVAVIMAS

  Draudimą be papildomų procedūrų galima įsigyti ir aktyvuoti per 48 val. nuo drono pirmo įjungimo. 

  Jeigu norite įsigyti draudimą praėjus 48 val. po drono aktyvavimo, jums reikės nufilmuoti droną pagal drono patikrinimo instrukciją, kurią rasite čia. Gamintojui patvirtinus, kad dronas yra tinkamas draudimo aktyvavimui (nepažeistas ir puikiai veikiantis), galėsite įsigyti šią draudimo paslaugą. 

  Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

  Product added to wishlist