Tello EDU
  Tello EDU
  Tello EDU
  Tello EDU-Tello-DJI-Dronai.lt title=
  Tello EDU-Tello-DJI-Dronai.lt title=
  Tello EDU-Tello-DJI-Dronai.lt title=
  .

  Pavyzdžiui, skolinantis 1000 Eur, kai sutartis sudaroma 10 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma – 0.00 %, mėnesinis administravimo mokestis – 0.00 %, sutarties mokestis – 0.00 %, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 0.00 %, bendra mokama suma – 1000 Eur, eilinės įmokos suma – 100 Eur.

  Tello EDU

  DJI
  CP.TL.00000026.04
  Teirautis dėl pristatymo
  159,00 €
  7-60 d.

   
  „Tello EDU“ yra įspūdingas ir programuojamas dronas, puikiai tinkantis ne tik pramogai, bet ir mokymuisi. Galite lengvai išmokti programavimo kalbų, tokių kaip „Scratch“, „Python“ ir „Swift“.
  Su atnaujintu SDK 2.0, „Tello EDU“ aprūpintas modernesnėmis komandomis ir padidintomis duomenų sąsajomis.
  Su „DJI“ skrydžių valdymo technologija „Tello EDU“ taip pat palaiko elektroninį vaizdo stabilizavimą. Įrašykite komandą, kad įsakytumėte keliems „Tello“ EDU skristi spiečiumi ir sukurkite nuostabias dirbtinio intelekto funkcijas.
  Programavimas dar niekada nebuvo toks įdomus su „Tello EDU“!
  Pagrindinės funkcijos:
  *Tikslus valdymas, geresnė pilotavimo patirtis;
  *Automatinis pakilimas ir nusileidimas;
  *Skrydžio pradžia išmetus droną į orą;
  *Viršun žemyn šokinėjimo rėžimas;
  *8 krypčių salto funkcija;
  *Apskridimas ratu, 360 apsisukimas aplink ir pakilti bei nuskristi funkcijos.
  Papildomos funkcijos:
  *„Go“ komanda - nustatyti tikslo koordinates ir iki tikslo skristi tiesia linija;
  *„Kreivės“ komanda - nustatyti tikslo ir tarpinių taškų koordinates. Skristi iki galutinio tikslo per tarpinius taškus.
  *Tello EDU droną galima skraidint ir su valdymo pulteliu
  EDU specialios funkcijos:
  *SDK 2.0 - su patobulintu SDK 2.0, „Tello EDU“ aprūpintas modernesnėmis komandomis ir padidintomis duomenų sąsajomis, leidžia toliau tobulinti „Tello EDU“, realizuojant daugiau dirbtinio intelekto funkcijų, tokių kaip objektų atpažinimas, stebėjimas, 3D rekonstravimas per programavimą, kompiuterio matymas ir gilaus mokymosi technologijos.
  *Misijų kilimėliai - puikus privalumas, norint padidinti programavimo tikslumą. Jie tarnauja ne tik kaip orientyrai, bet ir kaip paleidimo mechanizmai. Suprogramuokite dronams konkrečiais užduotis ties kiekvienu misijų kilimėliu, kad išplėstumėte savo galimybes ir padidintumėte „Tello EDU“ ribas. Galite
  parašyti kodą, kuris leis jūsų orlaiviui atpažinti kiekvieno „Misijų kilimėlio“ unikalų ID, taip pat atlikti akrobatinius triukus. Kilimėliu pagalba kontroliuokite
  „Tello“ EDU dronų spiečius ir perkelkite idėjas iš vaizduotės į realybę.
  *Dronų spiečius - per vieną įrenginį vienu metu galite programuoti kelis „Tello“ EDU. Naudokite programinį kodą norėdami valdyti „Tello“ EDU spiečius,
  nurodydami jiems skristi virš „misijų kilimėlių“ ir atlikti apsivertimus bei kitus akrobatinius judesius. Tobulinkite savo programavimo įgūdžius ir praplėskite savo kūrybiškumo ribas!
  Palaikomos programavimo kalbos
  Scratch: MIT sukurta kodavimo sistema; tinkama 2-6 klasių moksleiviams.
  Python Sample Code: populiariausia programavimo kalba; vaizdo atpažinimo bibliotekos; tinkama pagrindinės ir vidurinės mokyklos moksleiviams.
  Swift Playgrounds: inovatyvi programavimo programėlė, Apple sukurta specialiai iPad planšetėms; naudokite Tello EDU su Swift Playgrounds
  norėdami išmokti programuoti; tinkama 2-6 klasių moksleiviams.
  Skrydžio parametrai
  Skrydžio laikas: 13min
  Skrydžio nuotolis: 100m
  Skrydžio aukštis: 30m
  Maksimalus greitis: 8m/s
  Kamera: 5MP
  Prekės grupė
  Dronai
  Nėra atsiliepimų
  Product added to wishlist

  Siekiant užtikrinti jūsų geriausią patirtį naršant mūsų svetainėje, mes naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šioje svetainėje, jūs sutinkate su jų naudojimu.