DJI Osmo Action
DJI Osmo Action
DJI Osmo Action
DJI Osmo Action
DJI Osmo Action-DJI OSMO Action-DJI-Dronai.lt
              title=
DJI Osmo Action-DJI OSMO Action-DJI-Dronai.lt
              title=
DJI Osmo Action-DJI OSMO Action-DJI-Dronai.lt
              title=
DJI Osmo Action-DJI OSMO Action-DJI-Dronai.lt
              title=

DJI Osmo Action

DJI
CP.OS.00000020.02
Išansktinis užsakymas
379,00 €
Mėnesinės įmokos nuo 13.11€
7-14 d.d.

DOVANA! Pirk Osmo Action ir papildomai gauk išorinį kroviklį ir 2 akumuliatorius!

Unleash your other side with Osmo Action's dual screens and RockSteady stabilization letting you capture it all.

 
Nesvarbu, ar norite likti už objektyvo, ar būti pasirodymo žvaigžde – du „Osmo Action“ ekranai leidžia užfiksuoti viską vienu mygtuko paspaudimu. Ryškus priekinis ekranas leidžia lengvai sukomponuoti save bet kokioje aplinkoje, o galinis ekranas yra nepaprastai aiškus ir tiksliai reaguojantis. Ši patvari ir universali veiksmo kamera pilna pažangių technologijų, leidžiančių mažiau jaudintis dėl įrangos ir daugiau dėmesio skirti veiksmui.
„RockSteady“ – sukurta judėjimui
Po daugybės metų pažangių ir patikimų stabilizavimo technologijų kūrimo filmų kūrėjams visame pasaulyje, DJI žengė dar vieną žingsnį. „RockSteady“ sujungia EIS su sudėtingais algoritmais ir užtikrina stabilią filmuotą medžiagą be drebėjimo, nepriklausomai nuo veiksmo intensyvumo.
Dinamiškesnės detalės su HDR vaizdu
Ženkliai padidinkite savo filmuotos medžiagos dinaminį diapazoną, fiksuodami HDR vaizdo įrašus. Šis filmavimo režimas suteikia natūralius perėjimus tarp šviesių ir tamsių sričių, užfiksuodamas ryškias detales, kurios paprastai prarandamos sudėtingo apšvietimo aplinkose.
Užfiksuokite geriausius kadrus
„Osmo Action“ gali pasigirti aukšta 4K / 60 kadr./s ir 100 Mbps vaizdo kokybe. Tai užtikrina, kad filmuota medžiaga visada atspindės akimirkos intensyvumą ir išsaugos ryškias detales.
Kūrybingi filmavimo režimai 
Įvairios filmavimo funkcijos leidžia tobulai ir greitai užfiksuoti akimirkas.
8 x sulėtinimas
Fiksuokite kiekvieną įspūdingą judesį stulbinamu ryškumu ir tikslumu, naudodami 8 x sulėtinimą su 1080p raiška ir 240 kadr./s.
Pasirinktiniai ekspozicijos nustatymai
Fiksuokite žvaigždes su rankiniais ir pusiau automatiniais nustatymais, suteikiančiais iki 120 sekundžių ekspoziciją, tobulai tinkančią naktinio dangaus fiksavimui.
Fotografavimas intervalais
Sukoncentruokite laiką ir judesį, norėdami lengvai pasiekti stulbinančių rezultatų.
Fotografavimo nustatytu laiku režimas
RAW kadrai nustatytu laiku puikiai tinka vėlesniam apdorojimui ir papildomam valdymui.
Gyvenimas nelaukia – nelaukite ir jūs
„Action OS“ yra nepaprastai greita interaktyvi sistema, sujungianti našią, optimizuotą naudotojo sąsają su trimis lengvai pasiekiamais mygtukais, kad valdymas būtų greitas ir lankstus. Įjungti, filmuoti ir nustatyti režimus galima akimirksniu.
Pasirinktinis režimas
Siekiant paprastesnio naudojimo ir geresnio našumo, pasirinktinis režimas leidžia išsaugoti, pateikti sąraše ir pasirinkti dažniausiai naudojamus filmavimo režimus ir ekspozicijos nustatymus.
QS mygtukas
Mygtukas „Quick Switch“ leidžia lengvai ir greitai pasiekti režimus ir nustatymus. Jis suteikia kelias galimybes, įskaitant parinktis, leidžiančias pasirinkti tarp priekinio ir galinio ekrano, keisti režimus ir pasirinkti pasirinktinius nustatymus.
„SnapShot“
„SnapShot“ užtikrina, kad nepraleisite nė akimirkos veiksmo. Paspauskite užrakto mygtuką, norėdami įjungti ir pradėti fiksavimą greičiau, nei per dvi sekundes. Paspaudus užrakto mygtuką vieną kartą, kai kamera veikia miego režimu arba yra išjungta, įjungiami išankstinių nustatymų filmavimo režimai.
Valdymas balsu
Penkių balso komandos leidžia be pastangų naudotis svarbiausiomis funkcijomis, pvz. filmavimu, fotografavimu ir įrenginio išjungimu.
Atspari vandeniui 
Dėl vandeniui nepralaidaus sandariklio ir hidrofobinės dangos ant galinio jutiklinio ekrano, „Osmo Action“ yra atspari vandeniui iki 11 metrų gylyje, todėl puikiai tinka naudojimui po vandeniu.
Apsauga nuo aplinkos poveikio
Objektyvas pasižymi trimis asferiniais sluoksniais, efektyviai sumažinančiais blizgėjimą ir iškraipymus, todėl vaizdas aiškus net tiesioginėje saulės šviesoje. Apsauginė nuo pirštų atspaudų apsauganti danga ant objektyvo filtro dangtelio atstumia riebalus, vandenį, purvą ir kitas smulkias daleles, todėl galite toliau filmuoti net atšiauriomis sąlygomis ir vietovėse.
Atspari temperatūrai
Universalūs akumuliatoriai gerai veikia net labai šaltu oru, temperatūrai nukritus iki –10 ℃.
Efektyvi aušinimo sistema
16 % efektyvesnė kruopščiai suprojektuota šilumos perdavimo sistema leidžia greitai išsklaidyti sukurtą šilumą, todėl galite ilgai filmuoti nesijaudindami.
„DJI Mimo“ programėlė
„DJI Mimo“ programėlė pilna intuityvių funkcijų ir galingų redagavimo įrankių, padėsiančių geriausiai pasinaudoti „Osmo Action“. Istorijų šablonai leidžia redaguoti jaudinančias gyvenimo akimirkas ir iškart bendrinti socialinėje medijoje.
Pastaba: rezultatai gauti kontroliuojamoje aplinkoje; veikimas gali skirtis, priklausomai nuo aplinkos, naudojimo būdu ir programinės aparatinės įrangos.
- Du ekranai
- „RockSteady“
- 4K HDR vaizdas
- 8 x sulėtinimas
- UHD vaizdo kokybė
- Atspari vandeniui
Prekės ženklas
DJI
Nėra atsiliepimų

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Siekiant užtikrinti jūsų geriausią patirtį naršant mūsų svetainėje, mes naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šioje svetainėje, jūs sutinkate su jų naudojimu.