Osmo Mobile 3 Combo
Osmo Mobile 3 Combo
Osmo Mobile 3 Combo
Osmo Mobile 3 Combo-DJI Osmo Mobile 4/3-DJI-Dronai.lt
              title=
Osmo Mobile 3 Combo-DJI Osmo Mobile 4/3-DJI-Dronai.lt
              title=
Osmo Mobile 3 Combo-DJI Osmo Mobile 4/3-DJI-Dronai.lt
              title=

Osmo Mobile 3 Combo

DJI
CP.OS.00000040.01
Išansktinis užsakymas
129,00 €
Mėnesinės įmokos nuo 6.98€
7-14 d.d.

 

Sulankstomas ir patogus nešiotis

Istorijos pasakojimo režimas

Valdymas gestais

Active track 3.0

Sportinis režimas

Portetinis/panoraminis režimai

Stabilizuotas vaizdas

Su „Osmo Mobile 3“ gaunamas itin tolygus ir stabilizuotas vaizdas, nes 3 ašių stabilizatorius efektyviai sumažina nestabilizuotos vaizdo medžiagos kiekį. Lengvas ir itin intuityvus dizainas užtikrina judesių fiksavimą realiu laiku, todėl „pagausite“ būtent tą akimirką, kurią norite.

Dinamiškas dizainas

Paprasta sulankstyti

Dėl dailaus sulankstomo dizaino „Osmo Mobile 3“ visur gali keliauti kartu su jumis. Jis sveria tik 405 g, yra kompaktiškas, lengvas ir neįtikėtinai patogus, tad galite jį tiesiog įsimesti į kuprinę ir išsiruošti naujiems nuotykiams. Budėjimo režimas sudaro sąlygas naudoti išmanųjį telefoną, kai stabilizatorius yra sulankstytas, tad pradėti fotografuoti galite bet kada. Sulankstyto prietaiso dydis: 157 × 130 × 46 mm

Ergonomiška rankena

„Osmo Mobile 3“ pasižymi išmaniu dizainu, todėl jį galima laikyti ilgą laiką. Patogi rankena puikiai tiks jūsų delnui, tad galėsite savęs neriboti.

Ypač patogus rankenos kampas: 15° 

Jūsų pasakojimas, jūsų akimirka

Naudodami istorijos pasakojimo režimą galite paprastai ir kūrybingai dalintis išskirtinėmis tiek švenčių, tiek kasdienos akimirkomis.

Šablonai vienu bakstelėjimu

Naudodami istorijos pasakojimo režimą galite susikurti kelis šablonus, kurie prie jūsų vaizdo medžiagos per kelias sekundes pridės judesį bei kitus efektus, padėsiančius išgauti tobulą rezultatą.

Redagavimas ir greitasis bendrinimas

Pritaikę vaizdo įrašui įvairius muzikos šablonus, perėjimo efektus bei filtrus, lengvai bendrinkite savo darbą socialinėje žiniasklaidoje ir vaizdo įrašų platformose.

Gestai ir asmenukės

Pasidaryti asmenukę arba pradėti įrašinėti galite vienu gestu. Tiek priekinė, tiek galinė kamera atpažįsta valdymą gestais, tad galite nevaržydami savęs fiksuoti akimirkas, kai keliaujate vienas arba vaikštote parke su grupe. 

ActiveTrack 3.0

Norėdami užfiksuoti vaizdus, kuriems reikia greitų judesių, tiesiog nuspauskite paleidiklį, atlikite gestą arba pasirinkite objektą išmaniajame telefone bei pradėkite sekimą. „ActiveTrack 3.0“ yra gilaus mokymosi ir kompiuterinės vaizdų analizės algoritmai, kurie leidžia naudotis sklandžiai veikiančia ir patikima sekimo technologija.

Hyperlapse

Galingas elektroninių vaizdų stabilizavimo (EIS) ir stabilizatoriaus funkcijų derinys puikiai tinka filmuoti „Hyperlapse“ vaizdo įrašus. Įjunkite „ActiveTrack 3.0“ ir kurkite išskirtinius „Hyperlapse“ vaizdus įrašydami dominantį objektą. 

Kūrybingi vaizdų fiksavimo režimai

Panorama

Užfiksuokite visą reginį naudodami automatinį 3 x 3 ir 180° panoramų režimą.

Time lapse

Sulėtinkite laiką ir judesį, kad gautumėte stulbinančių rezultatų.

Sulėtintas vaizdas

Įrašykite kiekvieną judesio detalę, kurios kitu atveju nepastebėtumėte. [1]

Valdymas viena ranka

Patogūs mygtukai ir intuityvios funkcijos – dėl šių priežasčių „Osmo Mobile 3“ paprasta naudoti viena ranka, jis yra universalus bei suteikia judėjimo laisvę.

Patogumas valdyti

Atsisveikinkite su sudėtingais veiksmais. „Osmo Mobile 3“ gali filmuoti arba fotografuoti bet kuriuo kampu – tam tereikia mygtuko „M“ ir paleidiklio. Išmėginkite naudingas funkcijas, pavyzdžiui, „Quick Roll“, kuri leidžia pereiti iš stačio režimo į gulsčią. [2]

Pažangiojo valdymo mygtukai

Naudodami vairalazdę, intuityviųjų mygtukų derinius bei prieigą prie greitojo meniu daugumą veiksmų galite atlikti viena ranka. [3]

Dolly Zoom

„Dolly Zoom“ yra nuostabi funkcija, suteikianti vaizdo medžiagai kinematografinio pojūčio. Su mastelio slankikliu, kurio veikimo greitį galite pasirinkti pats, dabar savo mobiliuoju prietaisu galite sukurti garsųjį „Hičkoko efektą“.

Palaikykite tempą su sportiniu režimu

Sportinis režimas atkuriamas naudojant visiškai optimizuotus algoritmus, kurie leidžia „Osmo Mobile 3“ lengvai užfiksuoti greitus judesius. Nuo dinamiško krepšinio mačo iki šuns ir voverės lenktynių – nepraleiskite nė vienos akimirkos. 

DJI Mimo

Kad filmų kūrimo patirtis būtų pilnavertė, „Osmo Mobile 3“ naudokite su programėle „DJI Mimo“. Išklausykite mokymų medžiagą, peržiūrėkite patogius šablonus bei susipažinkite su išmaniaisiais režimais – su „DIJ Mimo“ išmėginkite daugiau funkcijų ir perkelkite kūrybingumą į kitą lygį.

1. Lėtojo judėjimo režimas šiuo metu palaikomas tik „iOS“ įrenginiuose. 2. Rankiniu būdu pasukdami ašį galite pereiti iš stačio į gulsčią režimą. 3. Šią funkciją galite įjungti nustatymuose. Pagal numatytuosius nustatymus, jei vieną kartą nuspausite mygtuką „M“, galite lengvai perjungti nuotraukų režimą į vaizdo įrašo režimą.

Dėžėje rasite:

Prekės ženklas
DJI
Nėra atsiliepimų

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Siekiant užtikrinti jūsų geriausią patirtį naršant mūsų svetainėje, mes naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šioje svetainėje, jūs sutinkate su jų naudojimu.